Kilka słów o naszej szkole językowej ARKADIA

Nasi lektorzy

Poznaj lektorów szkoły językowej ARKADIA

lektorzy_agnieszka

Agnieszka

Moje zamiłowanie do języka angielskiego wzięło się z miłości do podróży i chęci poznawania nowych ludzi, ich kultur oraz zwyczajów. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam zarówno w Polsce jak i za granicą. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim, brałam udział w wielu kursach i szkoleniach językowych. Ponad dwa lata spędziłam mieszkając w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, posiadam też Certyfikat znajomości języka angielskiego wydany przez University of Cambridge oraz Certyfikat Oxford University Press dla nauczycieli. Moja praca sprawia mi ogromną radość. Jestem lektorem języka angielskiego już od blisko 15 lat, a właścicielką Arkadii od 2009 roku i nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić w życiu coś innego. Władanie językiem obcym jest dla mnie kluczem do realizacji wielu celów i marzeń zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dzięki Arkadii spełniło się jedno z moich marzeń i mam nadzieję, że z naszą pomocą spełnią się również marzenia innych. Staramy się, aby każdy kto przekroczy próg naszej szkoły czuł się komfortowo i z przyjemnością rozwijał swoje umiejętności językowe. Dziękuję za zaufanie, którym darzycie nas już od wielu lat i zapraszam do wspólnej nauki! :-)

lektorzy_anita

Anita

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Społecznej Akademii Nauk. Miłą, uśmiechniętą, niekiedy zakręconą. Uwielbiam patrzeć, jak moi uczniowie robią postępy i coraz lepiej posługują się językiem angielskim. Od 2011 roku dzielę się swoją wiedzą z zakresu języka angielskiego z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Zajęcia dostosowuję do potrzeb ucznia, w zależności od tego czy wymaga nacisku na gramatykę, konwersacje czy inny obszar nauki języka. W nauczaniu kładę nacisk na rozwój zasobu słownictwa, jednak ważna jest również atmosfera panująca na zajęciach. Jestem cierpliwa i nawet największego lenia potrafię przekonać, że warto uczyć się języka angielskiego. ;-)

lektorzy_oleksandra

Oleksandra

Pełna niesamowitych pomysłów w zakresie dydaktycznym, energiczna lektorka, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego) w różnych grupach wiekowych i tematycznych, na wszystkich poziomach. Stosuję z powodzeniem wiele nowoczesnych technik nauczania języków obcych, korzystając z najlepszych dostępnych materiałów dydaktycznych. Potrafię dostosować zajęcia nie tylko do indywidualnego poziomu ucznia, ale również do jego predyspozycji poznawczych i zainteresowań. Jestem przekonana, że nauka języka obcego może być ciekawa, fascynująca i prowadzić do wymiernego sukcesu.

lektorzy_kasia2

Kasia

Od zawsze wiedziałam, że chcę umieć posługiwać się językiem angielskim. Uważam, że znajomość tego języka jest w pewnym sensie kluczem do odkrywania świata. Chciałabym, aby moi Uczniowie zaczęli postrzegać ten język w podobny sposób. I żeby mieli z tego satysfakcję. Chętnie więc dzielę się swoją wiedzą z każdym, niezależnie od wieku – bo na naukę nigdy nie jest za późno. Sama jestem tego najlepszym przykładem! Od jakiegoś czasu zgłębiam tajniki języka hiszpańskiego. A kto lepiej zrozumie Ucznia niż nauczyciel – uczeń?

lektorzy_iza

Iza

Będąc studentką prawa i filologii angielskiej od kilku już lat zajmuję się nauczaniem  języka angielskiego. Na bazie zebranego i wciąż poszerzanego doświadczenia staram się z niewyczerpaną energią przekazywać jak najwięcej z posiadanej przeze mnie wiedzy jak i również głębokiego zachwytu, który od wczesnego dzieciństwa żywiony przeze mnie do literatury, historii i kultury anglosaskiej i germańskiej, stał się początkiem dla niezmiennie utrzymującej się fascynacji językami obcymi. Wykonywana przeze mnie praca lektora to źródło nieustającej i inspirującej satysfakcji oraz spełnienia zawodowego, które najlepiej wpływa na jej rzetelną i efektywną realizację. Zachęcam jak najserdeczniej do wspólnych zajęć w przyjaznej i wesołej atmosferze!

lektorzy_ewa

Ewa

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Warszawie o specjalizacji nauczycielskiej. Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych ze słuchaczami w różnym wieku (dorośli, dzieci). Mój sposób na naukę? Zajęcia w milej, luźnej atmosferze, nauka języka ma być przyjemna i opierać się na komunikacji oraz o ile to oczywiście możliwe – praktyce.

natalia2

Natalia

Twoje dziecko nudzi się na lekcjach angielskiego i mówi, że angielski to nuda? ZMIEŃ TO!!! A może SAM chcesz podszkolić swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim? Korepetycje z języka angielskiego dla małych i dużych: Mam ponad 10-letnie DOŚWIADCZENIE w nauczaniu języka angielskiego, ale oprócz tego przez 7 lat pracowałam jako tłumacz zarządu w dużym banku.
Zapomnij o rutynie. U mnie nikt nie może się nudzić dlatego uczymy się z materiałów, które odpowiadają INDYWIDUALNYM zainteresowaniom ucznia. Uczę poprzez zabawę i RUCH. Pokazuję, że język angielski to narzędzie KOMUNIKACJI, które każdemu z nas przyda się w różnych sytuacjach w życiu. Zajęcia z języka angielskiego OGÓLNEGO lub BIZNESOWEGO (finanse, bankowość, marketing, prawo).