Kilka słów o naszej szkole językowej ARKADIA

Nasi lektorzy

Poznaj lektorów szkoły językowej ARKADIA

lektorzy_agnieszka

Agnieszka

Moje zamiłowanie do języka angielskiego wzięło się z miłości do podróży i chęci poznawania nowych ludzi, ich kultur oraz zwyczajów. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam zarówno w Polsce jak i za granicą. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim, brałam udział w wielu kursach i szkoleniach językowych. Ponad dwa lata spędziłam mieszkając w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, posiadam też Certyfikat znajomości języka angielskiego wydany przez University of Cambridge oraz Certyfikat Oxford University Press dla nauczycieli. Moja praca sprawia mi ogromną radość. Jestem lektorem języka angielskiego już od blisko 10-ciu lat, a właścicielką Arkadii od lat 5-ciu i nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić w życiu coś innego. Władanie językiem obcym jest dla mnie kluczem do realizacji wielu celów i marzeń zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dzięki Arkadii spełniło się jedno z moich marzeń i mam nadzieję, że z naszą pomocą spełnią się również marzenia innych. Staramy się, aby każdy kto przekroczy próg naszej szkoły czuł się komfortowo i z przyjemnością rozwijał swoje umiejętności językowe. Dziękuję za zaufanie, którym darzycie nas już od wielu lat i zapraszam do wspólnej nauki! :-)

lektorzy_anita

Anita

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Społecznej Akademii Nauk. Miłą, uśmiechniętą, niekiedy zakręconą. Uwielbiam patrzeć, jak moi uczniowie robią postępy i coraz lepiej posługują się językiem angielskim. Posiadam 5 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia dostosowuję do potrzeb ucznia, w zależności od tego czy wymaga nacisku na gramatykę, konwersacje czy inny obszar nauki języka. W nauczaniu kładę nacisk na rozwój zasobu słownictwa, jednak ważna jest również atmosfera panująca na zajęciach. Jestem cierpliwa i nawet największego lenia potrafię przekonać, że warto uczyć się języka angielskiego. ;-)

lektorzy_oleksandra

Oleksandra

Pełna niesamowitych pomysłów w zakresie dydaktycznym, energiczna lektorka, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego) w różnych grupach wiekowych i tematycznych, na wszystkich poziomach. Stosuję z powodzeniem wiele nowoczesnych technik nauczania języków obcych, korzystając z najlepszych dostępnych materiałów dydaktycznych. Potrafię dostosować zajęcia nie tylko do indywidualnego poziomu ucznia, ale również do jego predyspozycji poznawczych i zainteresowań. Jestem przekonana, że nauka języka obcego może być ciekawa, fascynująca i prowadzić do wymiernego sukcesu.

lektorzy_alicja

Alicja

Szanowni Państwo, jestem absolwentką Wydziału Neofilologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od kilku lat zajmuję się nauczaniem. Moim celem jest rozwijanie kompetencji komunikacyjnej ucznia w kontekście autentycznym. Uważam, że osobiste doświadczenia uczącego stanowią istotny element w procesie przyswajania języka. W codziennej współpracy z moimi uczniami skupiam się na powiązaniu nauki w klasie z czynnościami językowymi poza klasą. Poza nauczaniem zajmuję się przekładem, głównie tekstów prawnych. Czas wolny spędzam na podróżowaniu i odkrywaniu obcych kultur.

lektorzy_patrycja

Patrycja

Moją ogromną pasją są języki. Od zawsze z podziwem przysłuchiwałam się osobom, które prowadziły konwersacje w językach obcych. Pewnego dnia pomyślałam „To przecież mogę być ja! Mogę zrozumieć to, co się dzieje wokół mnie niezależnie od miejsca, w którym będę”. W ten sposób rozpoczęła się moja droga z językami. Początkowo w szkołach pilnie uczyłam się języka angielskiego. Po kilku latach postanowiłam, że to za mało. Zaczęłam więc uczyć się dodatkowo francuskiego, który pokochałam niemalże tak bardzo, jak swój język ojczysty. Kilka lat później pomyślałam „Arabski!”. W tym momencie jestem absolwentką studiów na kierunku Lingwistyka Stosowana ze specjalnością j. francuski z j. arabskim i wiem, że jestem w odpowiednim miejscu. Czuję, że robię to, co potrafię najlepiej- dzielę się swoją wiedzą oraz pasją z innymi :-)

lektorzy_iza

Iza

Będąc studentką prawa i filologii angielskiej od kilku już lat zajmuję się nauczaniem  języka angielskiego. Na bazie zebranego i wciąż poszerzanego doświadczenia staram się z niewyczerpaną energią przekazywać jak najwięcej z posiadanej przeze mnie wiedzy jak i również głębokiego zachwytu, który od wczesnego dzieciństwa żywiony przeze mnie do literatury, historii i kultury anglosaskiej i germańskiej, stał się początkiem dla niezmiennie utrzymującej się fascynacji językami obcymi. Wykonywana przeze mnie praca lektora to źródło nieustającej i inspirującej satysfakcji oraz spełnienia zawodowego, które najlepiej wpływa na jej rzetelną i efektywną realizację. Zachęcam jak najserdeczniej do wspólnych zajęć w przyjaznej i wesołej atmosferze!

lektorzy_natalia

Natalia

Angielski jest moją pasją od lat. Jestem studentką ostatniego roku filologii angielskiej (specjalizacja Business and Media) na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Języka angielskiego uczę już od 4 lat. Pracuję ze słuchaczami o zróżnicowanych poziomach znajomości języka i w rożnych przedziałach wiekowych. Uwielbiam obserwowanie postępów w nauce angielskiego u moich uczniów. Na moich zajęciach staram się wykorzystywać rożne metody nauczania, dostosowane do potrzeb indywidualnych moich słuchaczy.