Kilka słów o naszej szkole językowej ARKADIA

Kilka słów o naszej szkole językowej ARKADIA

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Profesjonalna kadra, pełen profesjonalizm, ciekawe zajęcia i możliwość swobodnej nauki bez stresujących sytuacji.

Mariola Jankowska

Na początku chciałbym zwrócić uwagę na bardzo dobrą atmosferę, dużym plusem jest nauka indywidualna oraz metoda Callana, która bardzo mi odpowiada i dzięki której szybko przyswajam materiał, który jest na lekcjach. Zajęcia są prowadzone w odpowiednim tempie, powrót/przypomnienie przerobionych materiałów i kontynuowanie zagadnień, nowych zwrotów, słownictwa, a co najważniejsze po każdym błędzie słownym dążenie Lektora – pozdrawiam p. Agnieszkę :) do perfekcji w każdym zdaniu. Z lekcji na lekcje wzbogacam słownictwo i czuję się dużo pewniej, uczęszczam z wielką przyjemnością na zajęcia oraz widzę postępy po każdej kolejnej lekcji. Nauka przebiega bezstresowo i na wysokim poziomie. Szkoła godna polecenia, do zobaczenia na kolejnych zajęciach :)

Michał Murakowski

Z zajęć w Państwa szkole jestem bardzo zadowolona. Współpraca z Panią Dominiką układa się super. Myślę, że metoda, którą pracujemy była odpowiednio dobrana. Z całą pewnością szkoła godna polecenia.

Natalia Kuran

Zajęcia języka angielskiego w Studiu Języków Obcych Arkadia bardzo mi się podobają. Na każdym spotkaniu uczę się bardzo wielu słów, które dzięki powtarzaniu przez 45 minut utrwalają mi się. Dzięki prowadzącej, zajęcia nie są nudne, zawsze mogę pytać o rzeczy mi nie znane. Podczas spotkań panuje przyjazna atmosfera.

Kinga Pleśnierowicz

Szanowni Państwo jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Agnieszką Szlendak. Jest to lektor, który jest w pełni profesjonalny, świetnie przekazuje wiedzę, nie krępuję się jej mimo, iż mam sporo kłopotów z wymową, nie krytykuje, a motywuje. Żałuję, że dopiero teraz trafiłam na takiego lektora. Na pewno będę polecała zajęcia z Panią Agnieszką znajomym.

Jolanta Jadczak

Polecam SJO Arkadia miła atmosfera, indywidualne podejście do każdego ucznia, wykwalifikowani nauczyciele.

Patryk Liszewski

W centrum językowym „Arkadia” uczę się angielskiego od 4 lat. Wiele wyniosłam z zajęć i jestem zadowolona, że wybrałam właśnie tę szkołę, którą chętnie poleciłabym znajomym i rodzinie ze względu na wysoki poziom nauczania, jak i przemiłą atmosferę.

Mariola Markus

Miła atmosfera, profesjonalizm, brak jakiegokolwiek stresu na lekcjach- to dlatego chętnie przychodzę na zajęcia.  Arkadia to miejsce godne polecenia!!!

Beata Karolak

SJO Arkadia to szkoła, w której panuje miła i przyjazna atmosfera, a dzięki elastyczności i wyrozumiałości lektorów, program nauczania dopasowany jest do realnych potrzeb studenta. Do tej pory uczestniczyłam w zajęciach organizowanych w kilku szkołach językowych, jednak to zajęcia indywidualne z Agnieszką pozwoliły mi przywrócić swobodną komunikację w języku angielskim, której na co dzień wymaga moja praca.

Ilona Kącka

Dzięki szkole Arkadia miałam możliwość uczestniczenia w świetnym kursie języka angielskiego.
Wymienne zajęcia: z polskim lektorem – pozwalały zapoznać się z gramatyką i nowym słownictwem, a z native speakerem – na oswojenie lęku przed mówieniem w obcym języku.
Zgrana grupa, sympatyczna atmosfera oraz przystępna cena, która pozwalała każdemu na uczestniczenie w zajęciach.
Gorąco polecam!

Malwina Wirowska

Dwójka moich dzieci uczęszcza już drugi rok do centrum językowego „Arkadia”. Są bardzo zadowoleni z zajęć, odpowiada im miła atmosfera panująca na lekcjach, a ja jestem usatysfakcjonowana z ich efektów w nauce. Jest to szkoła, którą zdecydowanie poleciłabym innym.

Marzena Markus

Chciałabym podzielić się z Wami opinią na temat szkoły językowej Arkadia. Jest to szkoła dostosowana do dzisiejszych wymogów na rynku pracy, jeżeli chodzi o języki. Ja korzystam z nauki j. angielskiego, ale szkoła ta dysponuje także lektorami mówiącymi w różnych językach. Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to konieczność zwłaszcza na gruncie zawodowym. Jako pracownik  dużej korporacji współpracuje z osobami anglojęzycznymi i dlatego też od pięciu lat uczęszczam na zajęcia do Arkadii. Dzięki profesjonalnemu lektorowi, którym jest Agnieszka (właściciel szkoły), z lekcji na lekcje przełamuje lęk i barierę porozumiewania się w tym języku oraz wzbogacam słownictwo. W Arkadii dobrze rozumieją potrzeby słuchaczy, dlatego też tempo i tematyka zajęć dostosowywana jest w 100% do moich potrzeb. Lekcje prowadzone są w języku angielskim tak, abym była bardziej  osłuchana i mogła lepiej zrozumieć ten język. To pomaga mi i jednocześnie  zmusza do aktywnej pracy na lekcji. Oprócz podręcznika z którym pracuję, Lektor urozmaica zajęcia pisząc specjalnie dla mnie na każdą lekcję zdania, dzięki którym łatwiej  komunikuję się w pracy. Lekcje w Arkadii to mile i pożytecznie spędzony czas. Polecam wszystkim, którzy naprawdę  pragną mówić swobodnie po angielsku. Jest to możliwe, jeżeli udacie się do tej właśnie szkoły językowej :)

Krystyna Sosnowska

Jestem bardzo zadowolona z uczęszczania do tej szkoły, nauczyciele są bardzo mili, a atmosfera przyjemna. Serdecznie polecam.

Ilona Liszewska