Wakacje

Intensywne zajęcia języka angielskiego w wakacje

Wakacje

Zajęcia komunikacyjne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych*

Jeśli zastanawiasz się, jak zaplanować swojemu dziecku lub sobie czas w okresie letnim, skorzystaj z oferty intensywnych zajęć języka angielskiego.

Przełamanie bariery i mówienie w języku angielskim jest jednym z większych problemów osób uczących się tego języka.

Wykorzystaj czas wakacyjnej beztroski na podszkolenie i rozwinięcie swoich zdolności komunikacyjnych oraz poznanie kultury krajów anglojęzycznych.

Przez tydzień nauki na intensywnych zajęciach języka angielskiego w wakacje nauczysz się tyle, ile przez dwa i pół miesiące nauki w czasie roku szkolnego.

Połączymy naukę i zabawę, w trakcie zajęć uczniowie będą używać języka do wyrażenia potrzeb i pomysłów, tłumaczenia zasad, negocjowania czy przekonywania.

Termin zajęć: lipiec/sierpień
Ilość osób w grupie: od 3 do 6 osób

Zapoznaj się ze szczegółami oferty:

*Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Szkoła zastrzega sobie prawo odwołania oferty w dowolnym momencie, po zapełnieniu wolnych miejsc, lub w przypadku braku wymaganej, minimalnej ilości uczestników w grupie.