Wakacje

Intensywne zajęcia języka angielskiego w wakacje

Dzieci i młodzież

Intensywne zajęcia języka angielskiego w wakacje dla dzieci i młodzieży

Wakacje to idealny moment, by w krótkim czasie podszkolić swoją znajomość języka angielskiego. W tym celu zapraszamy do skorzystania z naszych INTENSYWNYCH ZAJĘĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Dzięki naszym zajęciom Uczniowie zdobędą praktyczną wiedzę językową przy pomocy ciekawych gier, zabaw, konkursów oraz materiałów audio i video, stale obcując z językiem angielskim.

Przyjazna atmosfera stworzona przez doświadczonego lektora zachęca Uczniów do przełamania bariery językowej, a co za tym idzie do mówienia po angielsku.

Dzięki INTENSYWNYM ZAJĘCIOM JĘZYKA ANGIELSKIEGO Uczniowie mają żywy i bezpośredni kontakt z językiem angielskim oraz poznają kulturę innych krajów, nie wyjeżdżając z Mszczonowa.

Nasze ZAJĘCIA to nie tylko świetny sposób na naukę, ale też doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu.

Wakacyjne INTENSYWNE ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO: